Wuhan Korona virüsü olarak da adlandırılan virüs bulaşma şekli iki şekildedir:

  • Hayvanların virüsü taşıyor olmasından
  • Solunum, öksürük ve bu benzeri yollar ile enfeksiyon bulunan insanlardan

ENFEKSİYONUN YAYILMASINI ÖNLEME

Bir virüs olan Wuhan Coronavirüsü ‘nün tedavisi yoktur. Henüz bir aşı ve antibiyotik işe yaramamaktadır. Birçok insan için dinlenmek ve bol miktarda sıvı tüketmek yeterli olmalıdır.

WUHAN CORONAVİRÜSÜ MİKROPLAR VE ENFEKSİYON YAYILMASINI ÖNLEMEK İÇİN EN İYİ KORUNMA YÖNTEMİ

Yaşam Alanını ve Çevreyi Temiz Tutmak

Yeni Koronavirüsü yaşayabildiği alan dışında çok kısa süre hayatta kalabilir. Bu sebeple çevrenin düzenli olarak temizliğinin yapılması daha fazla önem arz etmektedir. Özellikle kurumsal, ticari, toplu yaşanan geniş ve kalabalık ortamlar.

El Hijyeni Temizliğine Birinci Derecede Önem Vermek

Temiz eller enfeksiyona karşı korunmada kişisel olarak yapılabilecek en başlıca görevdir. Düzenli olarak elleri yıkamak, dezenfekte etmek teknik bir gerekliliktir.

Hastayken Evden Çıkmayın

Her ne şekilde hastalık almış olursanız olun (muhtemelen Wuhan koranavirüs ile temas etmeyeceksiniz) her zaman en iyi yöntem enfeksiyonunu yaymamak için başkalarından uzak durmalısınız.

KENDİNİZİ, ÇALIŞANLARINIZI VE MÜŞTERİLERİNİZİ KORUMAK İÇİN NASIL HAZIRLIK YAPMAK GEREKİR?

Hijyen ve temizlik ekipmanlarınız ile ilgili stoğunuzu kontrol etmek ve arttırıcı önlemler almak ihtiyacınız olabilir. Wuhan Koronavirüsüne karşı yüksek derecede önlem almış olursunuz. Temizlik ekipmanları ve hijyen ürünleri etrafa karşı enfeksiyon başlangıcı, yayılımı ve bulaşıcı etkenlerinden korunmayı sağlayacaktır.

EL HİJYENİ : Efektif bir el hijyeni mikropların yayılımını önlemede çok önemlidir. Dezenfekte ettiğiniz gerek ve kaliteli ürünler sizi koruyacaktır. Tavsiye edilen etkili ve pratik temizlik hijyen ürünü Rubbermaid Autofoam El Hijyen İstasyonudur.

RUBBERMAID AUTOFOAM HAND HYGIENE STATION- RUBBERMAID AUTOFOAM DISPENSERS

RUBBERID ALCOHOL FOAM HAND RUB REFILL – FLEXREFILL ENRICHED FOAM ANTIBACTERIAL HAND WASH

TEMAS EDİLEN YÜZEY TEMİZLİĞİ: Saniyeler içinde oturduğunuz klozet kapağını temiz bir hale getirebilirsiniz. Rubbermaid Flex Temizlik Yüzey Dispenseri ve Rubbermaid Sıvısı.

RUBBERMAID FLEX CLEAN SEAT FOAM 500ML DISPENSER-  RUBBERMAID FLEX CLEAN SEAT FOAM REFILL

ÇÖP ve ATIK : Atıkların ve Çöplerin etkili ve güvenli bir şekilde toplandığından emin olmalısınız. Rubbermaid SlimJim Basmalı Pedallı atık ve çöp kovaları.

RUBBERMAID SLIM JIM STEP ON CONTAINERS

TEMİZLİK :Temizlik standartlarınızı daha iyi koşullarda yapmanızı sağlayabilirsiniz. Böylece gerçek kalitede bir temizlik yapılmış olduğundan emin olabilirsiniz. Rubbermaid Mikrofiber Bezler, Sıkmalı Moblar, ve daha fazlası.